تاریخ بروزرسانی:

جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان بوشهر برگزار شد

جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی

جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان بوشهر برگزار گردید:

علی درویشی در این جلسه ضمن تشریح تغییر ریل اقتصادی کشور در لایحه بودجه سال آینده به نقش ستاد درآمد و تجهیز منابع تاکید داشتند .

بر اساس گزارش اداره کل اقتصاد و دارایی استان معادل 4880 میلیارد تومان درآمد وصول شده در استان می باشد. در این جلسه مدیران کل صنعت، معدن و تجارت و همچنین راه و شهرسازی حضور داشته و گزارشی از عملکرد و برنامه‌های خود در تحقق درآمدهای مصوب ارائه نمودند.

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این جلسه به نقش دستگاه ها در تحقق رشد اقتصادی در سال آینده اشاره داشته و ابراز نمودند: در سال آینده با تجهیز صندوق توسعه استان، ابزارهای مالی تشویقی مختلفی از جمله یارانه سود تسهیلات، پرداختی به سرمایه ­گذاران برای استفاده از ظرفیت‌های مالی آن­ ها و اجرای طرح‌های توسعه صنعتی در دسترس خواهد بود.

رئیس ستاد درآمد و تجهیز منابع در انتهای جلسه بر قابلیت‌های استفاده از ظرفیت های قانون از جمله جزء ۵ بند الف ماده ۴۳ قانون برنامه ششم توسعه برای توسعه زیرساخت‌ها و رفع آسیب‌های وارده به آن‌ها بر اثر فعالیت واحدهای بزرگ معدن و استفاده از این منابع مالی در جهت تکمیل برخی از پروژه‌ها تاکید نمودند.

جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان به صورت ماهانه و با هدف رصد و نظارت بر نقش دستگاه‌های اجرایی در درآمدهای وصولی تشکیل می گردد.

حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر

اخبار مرتبط