تاریخ بروزرسانی:

برگزاری اولین نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دیلم

برگزاری اولین نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دیلم

برگزاری اولین نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دیلم

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشه اولین نشست کمیته برنامه ریزی با دستور کار توزیع اعتبارات عمرانی سال ۱۴۰۲ در شهرستان دیلم با حضور آقای محسن پاپری زارعی برگزار گردید.
محسن پاپری زارعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر در این جلسه با بیان اینکه اعتبار توزیع شده در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان نسبت به سال قبل افزایش دو برابری داشته است خاطرنشان کرد در سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی شهرستان دیلم اختصاص یافت اند که شرایط ایده‌آلی را برای این شهرستان رقم زده است.

آقای پاپری افزودند این اعتبارات که از محل اعتبارات استان سفر رئیس جمهور محترم و ارزش افزوده شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می‌باشد تمامی پروژه‌های عمرانی شهرستان را فعال نموده است. ایشان با بیان اینکه برنامه اصلی دولت سیزدهم تکمیل طرح های نیمه تمام و توسعه راه های ارتباطی می باشد افزودند از جمله پروژه‌هایی که تلاش می‌شود در سال جاری به بهره‌برداری برسند ورودی دیلم از سمت گناوه است که از مطالبات دیرینه مردم بوده و به دلیل تردد بالای خودرو از جاده‌های پرحادثه استان می‌باشد خروجی دیلم به سمت هندیجان و بهبهان یکی دیگر از پروژه‌های مهم و حساس در کنار منطقه ویژه اقتصادی شمال است که سعی بر تکمیل آن پروژه‌ها تا پایان دولت می‌باشد. ایشان در ادامه با بیان اینکه شهر دیلم از شهرهای گردشگر پذیر و مهمانپذیر استان بوشهر می‌باشد که از نعمت دریا و ساحل برخوردار است لذا لزوم تداوم احداث زیرساخت‌های گردشگری در این شهر بیش از پیش مورد توجه است.

اخبار مرتبط