تاریخ بروزرسانی:

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خبر داد: اختصاص اعتبار 250 میلیارد تومانی به پروژه های عمرانی استان بوشهر

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خبر داد: اختصاص اعتبار 250 میلیارد تومانی به پروژه های عمرانی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان بوشهر: محسن پاپری زارعی در جلسه شورای برنامه ‌ریزی و توسعه استان بوشهر مجموع اعتبارات ملی را 254 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار داشت: از این اعتبار مبلغ 54 هزار میلیارد تومان آن اعتبارات استانی است.

 

پاپری زارعی گفت: 200 هزار میلیارد تومان اعتبارات یاد شده دارای ردیف ملی و وزارتخانه‌ای است که 80 درصد این اعتبارات ملی و 20 درصد آن استانی می باشد.

 

پاپری زارعی برنامه‌ریزی و تلاش در راستای جذب اعتبارات ملی را از وظایف اصلی مدیران استان برشمرد و گفت: با تلاش و همت مدیران دستگاه های اجرایی باید حداکثر بودجه از سرجمع اعتبارات ملی در استان جذب شود.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهربا بیان اینکه سهم استان بوشهر از اعتبارات استانی 2 هزار میلیارد تومان است بیان داشت: تاکنون 250 میلیارد تومان  از این میزان به دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تخصیص یافته است.

پاپری با بیان اینکه تمام ردیف‌های بودجه ملی به تفکیک دستگاه به ادارات و نهادها و دستگاه‌های استان ارسال شده است گفت: استاندار محترم، نمایندگان استان در مجلس  شورای اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی در جریان وضعیت بودجه قرار دارند و جذب اعتبارات ملی ملاک اصلی ارزیابی عملکرد  مدیران استان می باشد.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در پایان اظهار داشت: محل اعتبارات استان از ردیف‌های ملی و متمرکز، منابع استانی، ارزش افزوده، و مسئولیت‌های اجتماعی صنایع و شرکت‌ها می باشد.

اخبار مرتبط