تاریخ بروزرسانی:

729میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شد

729میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شد

729میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شد

گروه استان‌ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با تاکید بر تامین اعتبار برای تکمیل پروژه‌های عمرانی گفت: امسال تاکنون ۷۲۹ میلیارد تومان برای تسریع در تکمیل طرح‌های عمرانی استان ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی درویشی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با گرامیداشت هفته دولت و تاکید بر معرفی دستگاه‌های برتر در جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: در این راستا عملکرد ادارات بر اساس 7 محور و 780 شاخص مورد ارزیابی  قرار می‌گیرد و میانگین هر دستگاه 15 شاخص است.

وی، با بیان اینکه سال گذشته در جشنواره شهید رجایی دستگاه‌های برتر در بررسی فعالیت‌ها و عملکردها معرفی شدند گفت: 12 دستگاه سال قبل در بخش‌های مختلف به عنوان برتر معرفی شدند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر بررسی رضایت مندی مردم از ارائه  خدمات دستگاه‌های اجرایی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: در این راستا استان بوشهر در رتبه پنجم در کشور قرار دارد.

درویشی به همسان سازی حقوق بازنشستگان و کارکنان پرداخت و خاطر نشان کرد: سال گذشته بر مبنای قانون خدمات کشوری  این مهم مورد توجه قرار گرفت و برآورد بودجه هزینه‌ای دستگاه‌ها از محل اعتبارات استانی 300 میلیارد تومان بود که بار مالی آن 115 میلیارد تومان معادل یک سوم بودجه هزینه‌ای استان بوشهر است.

وی، با بیان اینکه سال گذشته به صورت متوسط 2 میلیون تومان به حقوق کارکنان افزوده شد افزود: امسال برای افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان و همسان سازی حقوق، اقدامات مهمی انجام شده که  با تامین بار مالی آن، پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر به برنامه هفته دولت پرداخت و بیان کرد: برای تکمیل و بهره‌برداری از 37 پروژه عمرانی استان بوشهر 60 میلیارد تومان تخصیص یافته است.

درویشی به اعتبارات عمرانی امسال پرداخت و افزود: امسال تاکنون 729 میلیارد تومان به استان بوشهر از ردیف‌های مختلف برای تسریع در تکمیل طرح‌های عمرانی ابلاغ شده است.

وی، به ابلاغ اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه‌ها پرداخت و گفت: 400 میلیارد تومان در این حوزه تخصیص می‌یابد که مربوط به بخش‌های مختلف عمرانی از جمله سد سازی، راهسازی، خط ریلی، فاضلاب و دیگر طرح‌ها است.

اخبار مرتبط