تاریخ بروزرسانی:

۶۶۱ نفر امسال در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر استخدام می‌شوند

۶۶۱ نفر امسال در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر استخدام می‌شوند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  بوشهر گفت: نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال جاری برگزار و ۶۶۱ نفر استخدام خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر، علی درویشی صبح امروز اظهار کرد: نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور امسال در ۲ نوبت برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: به دلیل تعداد بالای متقاضیان و میزان سهمیه بالا نخستین آزمون استخدامی ویژه داوطلبان وزارت آموزش و پرورش خواهد بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  بوشهر خاطر نشان کرد: آزمون استخدامی سایر دستگاه‌های اجرایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

درویشی گفت: مرحله اول آزمون که تنها ویژه شرکت‌کنندگان آزمون آموزش و پرورش است، در استان بوشهر همزمان با سایر استان های کشور در روزهای ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت در نوبت صبح با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سه حوزه بوشهر، دشتی و دشتستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: مجموع داوطلبان شش‌هزار و ۳۲۷ نفر است که ۲هزار و ۸۱۰ نفر در بوشهر، هزار و ۷۰۷ نفر آنها در دشتی‌‌ و هزار و ۲۶۰ نفر در دشتستان از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح با هم به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  بوشهر عنوان کرد: از مجموع داوطلبان پنج‌هزار و ۷۷۷ در استان و مابقی در سایر استان ها برای ۵۴۵ سهمیه استخدامی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

درویشی تصریح کرد: براساس مطالعات دریافتی، بیش از ۹هزار و ۱۰۰ نفر برای کسب سهمیه استخدامی دستگاه های اجرایی استان بوشهر امسال داوطلب شده اند که به محض اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، آزمون آن ها نیز برگزار می‌شود.

وی افزود: سهمیه تخصیصی به استان بوشهر در ۱۳ دستگاه اجرایی توزیع خواهد شد که بیشترین سهم متعلق به اداره کل آموزش و پرورش با ۵۴۵ نفر است. همچنین باقیمانده سهمیه ها به ترتیب جهاد کشاورزی ۴۸ سهمیه، منابع طبیعی ۲۲ سهمیه، بنیاد شهید و امور ایثارگران هفت سهمیه، بهزیستی ۲ سهمیه، مرکز تحقیقات پنج سهمیه، ثبت احوال هشت سهمیه، دامپزشکی شش سهمیه، هواشناسی سه سهمیه، فرودگاه یک سهمیه، اقتصاد و دارایی پنج سهمیه، تعاون کار و رفاه اجتماعی یک سهمیه، و شرکت شهرک های کشاورزی یک سهمیه است.

اخبار مرتبط